افسر سابق ایالات متحده مشاور فنی شرکت Chainalysis شد

براساس خبر رسمی منتشر شده در روز ۲۶ ماه ژوئن تیم تحلیل بلاک چین شرکت Chainalysis یک افسر سابق شبکه اجرایی جرایم مالی ایالات‌ متحده و وزارت دادگستری را به عنوان مشاور عالی فنی استخدام کرده‌است.

شرکت Chainalysis از Michael Mosier به عنوان مشاور حقوقی جدید خود پرده برداشت. Mosier در حال حاضر مسئول تخصصی قانونی محصولات Chainalysis مانند حریم خصوصی داده ، مبارزه با پولشویی، تحریم‌ها، سیاست و مسائل دولتی خواهد بود.

به گفته شرکت : این افسر سابق با Jesse spiro که رئیس جهانی سیاست خدمات اطلاعات مالی شرکت Refinitiv و معاون رئیس امور دولتی شرکت kristofer Doucette بوده است و قبلاً در وزارت خزانه‌ داری ایالات ‌متحده خدمت کرده بود هم‌کاری نزدیکی داشته است.

با اشاره به این انتصاب Mosier گفت:

” من از پیوستن به تیم باور نکردنی Chainalysis به عنوان مشاور فنی ارشد هیجان ‌زده هستم. با در نظر گرفتن فن‌آوری در حال ظهور، یکپارچگی مالی و حریم خصوصی داده‌ها فرصت ارائه راه‌ حل‌ های فنی و قانونی به بازار برای کمک به پیشبرد ماموریت  Chainalysis  برای ایجاد اعتماد به  بلاک چین و کمک به مشتریان ما برای برآورده کردن الزامات قانونی آن‌ هاست. این یک لحظه مهم برای همه این مناطق است.”


اخبار مشابه :

مهندس اجرایی سابق گوگل و پی پال به عنوان افسر ارشد محصول Bakkt انتخاب شد

 


در اوایل ماه جاری صرافی ارزهای دیجیتال Binance اقدام به استخدام مدیر اجرایی سابق در شرکت DELL و مدیر انجمن ملی بسکتبال، آقای Gin Chao به عنوان مامور استراتژی جهانی خود کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که آقای Chao استراتژی جهانی سازمان را پیشرفت خواهد داد و ابتکارات خود را در توسعه شرکت‌ها، خطرات سرمایه‌گذاری و بخش‌های قانونی آن به اجرا در خواهد آورد.

شرکت امنیتی بلاکچین و شرکت امنیتی ارزهای دیجیتال BitGo یک تاجر وال استریتی معروف بنام Nick Carmi را به عنوان سرپرست خدمات مالی خود منصوب کرد. بر اساس بیانیه ای از Mike Belshe مدیر عامل شرکت BitGo این استخدام باعث شد تا یک ارتباط قوی‌ تر بین دارایی‌های نوآورانه دیجیتال و فضای مالی سنتی ایجاد شود.

منبع : cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 14