ماینر چینی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند به ۷۴۰ هزار دلار برسد

به گزارش خبرگزاری رمزنگاری ۸BTC در روز ۱۱ فوریه، Zhu Fa، بنیانگذار استخر ماینینگ رمزنگاری چینی Poolin، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین می‌تواند به ۵ میلیون yuan چین (۷۳۸٫۰۰۰ دلار) برسد.

در حالی که Zhu اظهار داشت که اکنون بیشتر شبیه به یک بازار خرس (بازار کاهشی) است، او پیش‌بینی کرد که در حرکت بعدی گاوها، قیمت‌ها برابر با ۱۰ تا ۲۰ برابر بیشتر از قیمت‌های قبلی خواهد بود.

وی همچنین اشاره کرد که افزایش شدید قیمت مانند موردی که در سال ۲۰۱۷ به ۲۰۰۰۰ دلار در بالاترین قیمت بیت کوین پایان یافت، همیشه وجود نخواهد داشت و افزود که حرکت بعدی گاوها ممکن است آخرین بار باشد.

پیش‌بینی‌ها از سوی متخصصان در جنبه‌های مختلف فضای رمزنگاری از صعودی تا بی‌نهایت نزولی ردیف می شوند.

در طی یک رویداد بلاک چین در آوریل سال ۲۰۱۸، سرمایه گذار معروف Tim Draper پیش‌بینی کرد تا سال ۲۰۲۲ قیمت بیتکوین می تواند به ۲۵۰۰۰۰ دلار برسد.

در اوایل این هفته، Barry Silbert، مدیر عامل و موسس گروه ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری Grayscale، گفت که ارزش اکثر توکن های دیجیتالی به صفر خواهد رسید.

وی افزود: تقریبا هر عرضه اولیه سکه (ICO) تلاشی برای جمع‌آوری پول بود، اما هیچ استفاده‌ای برای این ICO وجود نداشت.

به گفته وب سایت BTC.com، استخر ماینینگ Zhu یعنی Poolin، مقدار ۱۰٫۴۵ درصد از سهم شبکه جهانی را در اختیار دارد.

بازار کاهشی کنونی به سختی به ماینرهای ارزهای دیجیتال ضربه زده‌است. برخی از شرکت‌های ماینینگ در چین شروع به فروش سخت‌افزارهای خود به کیلوگرم کرده‌اند!

اوایل امروز ماینر ارز دیجیتال Argo Blockchain، مستقر در انگلستان، اعلام کرد که برای کاهش هزینه‌ها دوباره بر کسب و کار خود تمرکز خواهد کرد.

شرکت Argo به عملیات ماینینگ خود به عنوان عملیات (MaaS) در ماه آوریل خاتمه می‌دهد که ظاهرا می‌تواند هزینه‌ها را تا ۳۵ درصد کاهش دهد.

منبع : Cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − 34 =