شرکت پشتیبان Zcash برای معرفی نسخه جدید خود با Sharding همکاری میکند

کمپانی سکه های الکترونیکی (ECC) که شرکت پشتیبان zcash دومین شرکت بزرگ رمزنگاری است قصد دارد یک سیستم بلاک چین صعودی را راه اندازی کند، خبرگزاری ارزهای دیجیتال در روز ۲۲ ماه ژوئن این خبر را منتشر کرد.

Nathan Wilcox مهندس ارشد ECC در این گزارش گفت که این شرکت باید در صورت امکان بتواند Zcash را تا سال ۲۰۵۰ به ظرفیت ۱۰ میلیارد نفر کاربر ارتقا دهد. با این حال decrypt اشاره می‌کند که دستیابی به این هدف نیازمند توانایی zcash برای مدیریت هزاران و یا میلیون‌ها تراکنش در ثانیه است.

Forklog بیان می‌کند که ECC در حال بررسی پیاده‌سازی sharding یک راه‌حل مقیاس پذیری است که Ethereum devs نیز قصد دارد در آینده نزدیک در آن شبکه ادغام شود.


اخبار مشابه :

پلتفرم Coinbase Pro پشتیبانی از Zcash را اعلام کرد

 


Daira hopwood مهندس شرکت پشتیبان zcash و طراح این محصول با این وجود اشاره کرد که برای به دست آوردن ویژگی‌های مطلوب zec به یک بلاک چین کاملاً جدید نیاز خواهد داشت.

شرکت تضمین می‌کند که سکه‌ها به زنجیره جدید منتقل خواهند شد که منجر به حفاظت از ثروت کاربران می‌شود. زنجیره جدید همچنین تمام معاملات را به صورت خصوصی پردازش می کند که در مقایسه با زنجیره فعلی که در آن کمتر از ۲ درصد معاملات نامعلوم هستند.

Zcash با ارزش کلی ۷۴۴ میلیون دلار بیست و چهارمین ارز بزرگ در بازار سرمایه  است. براساس داده‌های  Coin360 که امروز منتشر شد zec شاهد کاهش قیمت این شرکت در ۲۴ ساعت گذشته بوده ‌است و قیمت آن در حال حاضر ۱۱۳.۰۹ دلار بوده‌ است.

همانطور که در اوایل ماه جاری اعلام شد بنیاد غیرانتفاعی Zcash با همکاری  شرکت بلاکچین Parity Technologies در صدد است تا نرم افزار منبع باز جدیدی برای مشتریان zcash منتشر کند.

ماه گذشته اخباری منتشر شد که بزرگ ‌ترین رقیب خصوصی زدکش به نام  (monero (XMR قصد دارند تا در ماه اکتبر به یک الگوریتم کار مقاومتی (pow) تبدیل شود.

منبع : cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 20 = 24