فعالیت نهادی در بخش رمزنگاری در عرض ۱۲ ماه به میزان ۳۰۰ % افزایش یافت

طبق گزارش تلویزیونی CNBC در تاریخ ۲۵ ماه ژوئن، افزایش بیت کوین (BTC) در بلندمدت در چند ماه اخیر ممکن است به افزایش چشمگیر فعالیت نهادی در سال گذشته منجر شود.

اطلاعاتی از وام دهنده بخش رمزنگاری Genesis Capital وابسته به شرکت Genesis Global Trading که گزارش‌ها حاکی از افزایش قابل توجهی از فعالیت احزاب درگیر است با حجم دوتا سه برابر بیشتر از دوازده ماه پیش.

CNBC خاطرنشان می کند در حالی که بسیاری عملکرد شدید قیمت بیتکوین را به احساسات بازارنسبت می دهند که با رونمایی از ارز دیجیتال Libra فیس بوک اتفاق افتاده است اما، قیمت بیت کوین در مقایسه با سال قبل ۱۴۰ درصد رشد داشته است.


اخبار مشابه : 

سال ۲۰۱۸ شاهد پایین ترین میانگین تغییر قیمت روزانه بیتکوین بود

 


علاوه بر این، افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی  چه در مورد جنگ تجاری آمریکا و چین، یا مبادلات تجاری فزاینده بین ایران و رئیس‌جمهور ترامپ ممکن است به تقویت منافع کشورهای غیر دولتی و سوق دادن آن ها به سمت پادشاه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین شود.

در حالی که محبوبیت بیت کوین در بین فعالیت نهادی تا به امروز به عنوان یک ابزار پیش بینی کننده و ارزش ذخیره شده، اغلب با طلا مقایسه شده است، CNBC از یک مدیر ناموفق در این زمینه نقل می کند که ادعا می کند  رابطه بین دو دارایی:

” کمتر در مورد همبستگی و بیشتر در مورد سرمایه گذاران برای ایجاد تنوع در بخش‌های کوچکتر از سبدشان به سایر دارایی‌ها می باشد. “

در حالی که بازار همچنان اصطلاحا شاهد سبز شدن است، بیت کوین  امروز ۱۲ درصد بیشتر یعنی به قیمت ۱۲۵۰۰ دلار فروخته شده است.

به نقل از CNBC کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در روز ۱۷ ماه ژوئیه در مورد Libra  فیس بوک به عنوان یک رویداد کلیدی برای مراقبت از پیشرفت‌های بعدی در فضا یاد کرد.

همانطور که قبلا هم گزارش شده است، بیت کوین در حال حاضر به عنوان یک روندی از CoinMarketCap برای اولین بار از آوریل ۲۰۱۷ به یک سلطه ۶۰ درصدی بر  بازار  رسیده است.

 

منبع : cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

64 − 60 =