صرافی مشتقات آلمانی قصد راه اندازی قراردادهای آتی رمزنگاری دارد

صرافی Eurex، یک صرافی مشتقات رمزارزها که توسط سازمان بورس آلمان موسوم به Deutsche Borse اداره می‌شود، قصد خود برای راه‌اندازی چندین قرارداد آتی ارز دیجیتال را اعلام کرده‌است.

بنا بر گزارش‌ها این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی قراردادهایی برای ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و ریپل است.

گفته می‌شود که Eurex که تحت مجموعه Deutsche Börse فعالیت می‌کند به آخرین موسسه مالی بزرگ تبدیل شده‌است که بر فراز راه‌اندازی محصولات مشتق‌شده از محصولات رمزنگاری قرار دارد.

رسانه‌ها با استناد به چندین نفر که با طرح‌های این شرکت آشنا هستند، گزارش داده‌اند که این صرافی با صاحب نظران بازار در رابطه با آینده ارزهای دیجیتال برای راه‌اندازی قراردادهایی برای بیت کوین، اتریوم و ریپل برنامه‌ریزی کرده است.

اعتقاد بر این است که این صرافی از سال ۲۰۱۸ در حال معرفی قراردادهای آتی ارزهای دیجیتال بوده‌است. یکی از سخنگویان Deutsche Börse اظهار داشت:

“ما در مورد قراردادهای آتی فکر می‌کنیم که در آن سرمایه گذاران خصوصی و سرمایه گذاران نهادی می‌توانند از سرمایه‌گذاری‌ های موجود در بیتکوین و یا برای کاهش قیمت واحد پول سایبری حمایت کنند.”

 

صرافی مشتقات آلمانی قصد راه اندازی قراردادهای آتی رمزنگاری دارد

 

Deutsche Börse در حال تلاش برای گسترش دارایی های دیجیتال است

شایعاتی مبنی بر اینکه قرارداد های آتی Eurex نزدیک به شش ماه پس از این که Deutsche Börse اعلام کرد که یک بخش اختصاصی برای اموال رمزنگاری و تکنولوژی DLT تاسیس کرده‌است، به وجود آمده‌است.

بخش فناوریDLT ، دارایی های دیجیتال و ساختارهای بازار جدید، توسط Jens Hachmeister رهبری می‌شود که از آوریل ۲۰۱۸ اقدامات ابتکاری این شرکت را رهبری کرده‌است و مامور نظارت بر یک تیم ۲۴ نفره بود.

Hachmeister بیان کرد: به منظور استفاده از پتانسیل کامل این فن‌آوری برای کسب و کاره‌ای ما، تولید بازده و ایجاد درآمد، یک روش هدایت مرکزی ضروری است.

منبع : Bitcoin.com

 

کانال تلگرام crypto tech

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1