صرافی Huobi کره جنوبی حمایت های ضد پولشویی خود را تقویت می کند

براساس یک خبر رسمی که در روز ۲۱ فوریه توسط وب سایت Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد، صرافی Huobi کره جنوبی، ششمین صرافی بزرگ رمزنگاری جهان، به تازگی حمایت های ضد پولشویی (AML) خود را تقویت کرده‌است.

براساس این بیانیه، این صرافی که خدمات خود را در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرده‌است، فرآیندهای برداشت و انتقال خود و نظارت بر مبادله رمزنگاری به پول فیات را بررسی کرده‌است.

این نشریه خاطرنشان می‌کند که این شرکت بر هر تراکنش ‌هایی که ممکن است مشکوک به نظر برسند، نظارت خواهد کرد.

علاوه بر آن، صرافی Huobi می‌گوید که به طور منظم الگوریتم ‌های سیستم تشخیص تقلب و کلاهبرداری خود را به روز می‌کند.

علاوه بر این، این صرافی برای راه‌اندازی یک خط داخلی صرافی به منظور جلوگیری از سرقت هویت، فیشینگ صوتی و دیگر انواع کلاهبرداری اقدام کرده است.

براساس این خبر رسمی منتشر شده، این اقدامات برای رعایت مقررات و دستورالعمل‌های کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی (FSC) اتخاذ شده‌اند.

در زمان نگارش این خبر، صرافی Huobi ششمین صرافی رمزنگاری بزرگ در جهان از نظر حجم مبادله شده می‌باشد و طبق آمار CoinMarketCap، حجم مبادلات ۲۴ ساعته آن بیش از ۴۹۶ میلیون دلار است.

در اواخر سال ۲۰۱۸، کمیسیون FSC رسما بانک‌ها را برای کار با بازارهای رمزنگاری برای اولین بار در تاریخ آغاز کرد و یک نقطه عطف بزرگ برای بخش رمزنگاری محلی ایجاد کرد.

در اوایل ماه ژانویه، دولت کره‌جنوبی نتایج حسابرسی امنیتی از صرافی های رمزنگاری داخلی را فاش کرد.

صرافی هایBithumb ، Coinone و Korbit علاوه بر چهار صرافی بزرگ دیگر، بازرسان را در طی این بررسی که بین ماههای سپتامبر تا دسامبر سال ۲۰۱۸ صورت گرفت، راضی کردند.

با این حال، ۱۴ پلتفرم دیگر نتوانستند از حسابرسی رد شوند.

پس از آن، چهار صرافی بزرگ کره‌ای یعنیBithumb ،Upbit ، Korbit و Coinone یک خط مشترک برقرار کردند که در آن کاربران می‌توانند اطلاعات مربوط به معاملات تجاری و یا پرداخت‌های غیرعادی را به اشتراک بگذارند که ممکن است مربوط به جرایمی مانند طرح‌های هرمی باشند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این صرافی هرگونه حساب های مربوط به تراکنش ‌های مشکوک را مسدود خواهد کرد.

منبع : Cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 − 22 =