دانشگاه ملی سنگاپور و شرکت فناوری چینی در مورد بلاک چین تحقیق می کنند

به گزارش خروجی رسانه خبری رسمی حزب کمونیست چین، People’s Daily Online، در روز ۲۶ فوریه، دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) با یک شرکت فن‌آوری چینی برای تحقیق و توسعه روی راه‌حل‌های فناوری بلاک چین کار خواهند کرد.

به عنوان بخشی از یک سمینار بلاک چین و داده های بزرگ که در شهر Chongqing در استان Sichuan برگزار شد، دانشگاه NUS با تجارت محلی (Chongqing Jinwowo Technologies (CJT روی نوآوری ها همکاری خواهند کرد که شامل داده‌های بزرگ و هوش مصنوعی (AI) نیز می‌شوند.

رسانه People’s Daily به نقل از استاد Pang Yan، استاد دانشکده تجارت و علوم کامپیوتر NUS و مدیر مرکز تحلیل داده های بزرگ تجاری این دانشگاه گفت: این همکاری استراتژیک روی داده‌های بزرگ، هوش مصنوعی، فناوری بلاکچین و غیره کار خواهد کرد.


مطلب مشابه: توسعه طرح تحقیقاتی بلاک چین دانشگاهی ریپل با شرکای ایالات متحده، چین، سنگاپور و برزیل


این سمینار همچنین شاهد ارائه منشور اتحادیه نوآوری صنعت بلاک چین Chongqing بود که این نهاد اولین انجمن بلاک چین در منطقه را تشکیل می‌دهد.

دانشگاه NUS دارای یک نقش تکنیکی گسترده در معامله تجاری CJT است، که گفته می‌شود به حل مسایل در ابزارهای جدید با تخصص خود کمک می‌کند.

در اوایل این ماه، موسسه آموزشی چین به تحقیقات گسترده خود در بلاکچین ادامه داد و دانشگاه Fuden یک مرکز تحقیقاتی بلاکچین اختصاصی را افتتاح کرد.

روز سه‌شنبه، یک شرکت مشارکتی بین مایکروسافت و Telefonica غول تله کام اسپانیا اعلام شد و فناوری های بلاک چین و هوش مصنوعی را نیز هدف قرار داد.

منبع : Cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

80 + = 88