شرکت Polkadot نسخه تجربی خود با نام Kusama را معرفی می کند

شرکت Polkadot توسط پروتکل بلاکچین از شبکه اینترننتی به نام “Kusama” رونمایی کرده‌است که نسخه آزمایشی پروتکل را نشان می‌دهد.

در بلاگی که در روز ۱۶ ماه جولای منتشر شد، Polkadot نسخه آزمایشی اولیه پروتکل به نام Kusama را ارایه داد که برای شرایط اقتصادی واقعی طراحی شده‌است.

Kusama به طور ضمنی توسعه دهندگان را قادر به  ساخت پرچین یا تست Polkadot و استفاده از حاکمیت، شرط بندی و سایر عملکردها در یک محیط واقعی خواهد ساخت.

Gavin Wood بنیانگذار Polkadot و بنیاد Web3 در اعلام این مطلب گفت که این شرکت تصمیم گرفته‌ است که از شبکه‌های جعلی با انگیزه های از پیش طراحی‌ شده استفاده کند و به سادگی یک جایزه پنهان برای دارندگان آن ارائه کند و به مکانیک ها اجازه دهد تا از خودشان مراقبت کنند.

Wood اضافه کرد: ” بیایید اولین قدم خود را به این مکان ناشناخته ببریم و ببینیم چه هرج و مرجی در انتظار ما است.”

این پست‌ها شرح می دهند که Kusama تنها زمانی وجود خواهد داشت که یک تقاضا از جانب جامعه وجود داشته باشد.


اخبار مشابه : 

راه اندازی نسخه بتای ابزار Substrate برای ساخت بلاکچین توسط Parity

 


شرکت Polkadot انتظار دارد که Kusama با عملکرد جدید امکان ریسک بالا در پروژه‌هایی را کشف کنند که به عنوان یک مرحله آماده‌سازی برای توسعه و استقرار در Polkadot بکار گرفته شوند.

شبکه Kusama از طریق توکن بومی خود که KSM نام دارد نیرو می‌گیرد.

این توکن همان نقاط را توزیع خواهد کرد. به طور خاص ” اگر شما یک نقطه در فروش را خریداری کنید پس از آن سهم مساوی از شبکه Kusama دارید.”

بنیاد Web3 از برخی از دارایی‌های خود برای تامین سرمایه برای کسانی استفاده خواهد کرد که در حال حاضر نقاط مشخصی ندارند.

این شرکت اشاره می‌کند که راه‌اندازی واقعی پروژه Kusama  برای تابستان امسال برنامه‌ ریزی شده ‌است.

در اواخر ماه ژوئن این شرکت ۵۰۰۰۰۰ نقطه را به قیمت نامعلومی توزیع کرد، اما ظاهراً با ارزش ۱.۲ میلیارد دلاری این نقطه ها موافق بود. در طی دور دوم شرکت Polkadot ظاهراً ۵ % از کل عرضه را به فروش رساند که به لحاظ نظری باید ۶۰ میلیون دلار به تیم مدیریت این پروتکل به ارمغان آورده باشد.

منبع : cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + = 8