گروه G20 در بیانیه ای موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال اعلام کردند

در روز ۲۹ ماه ژوئن رهبران گروه G20 بر موضع قبلی خود نسبت به ارزهای دیجیتال در بیانیه بعد از اجلاس سران G20 در اوساکا تاکید کردند.

در این بیانیه، رهبران گروه G20 اظهار داشتند که ارزهای دیجیتال در حال حاضر تهدیدی برای ثبات مالی محسوب نمی‌شوند و این که نوآوری‌های تکنولوژیکی می‌تواند سود قابل‌ توجهی به اقتصاد برساند.

شرکت کنندگان همچنین از کار مداوم روی آن دارایی‌ها توسط هیات ثبات مالی و سایر نهاده های تنظیمات استاندارد استقبال کردند و هنگام نیاز واکنش‌ های چند جانبه را تشویق کردند.

نویسندگان این اعلامیه همچنین اذعان کردند که تصمیم خود برای تطبیق با قوانین مبارزه با پولشویی، مبارزه با جرایم مالی و مقابله با استانداردهای تامین مالی تروریسم برای ارزهای دیجیتال را مطابقت می دهند. این سند همچنین یادآور می شود که هم پیمانان همچنان به تعهدات خود برای افزایش امنیت سایبری ادامه می دهند.


اخبار مشابه :

رهبران کشورهای G20 خواستار اعمال مالیات بر ارزهای دیجیتال هستند

 


محتویات این اعلامیه عمدتا کسانی را که در نشست مشترک G20 در فوکوئوکا ژاپن که در وب سایت وزارت دارایی ژاپن منتشر شده است تایید می کند.

همچنین ، این بیانیه شامل اظهاراتی در مورد موضوعات مختلف مهم جهانی مانند مقابله با فساد، پرداختن به نابرابری و ارائه شرایط کاری عادلانه تر بود.

گروه G20 همچنین تعهد خود برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی جهانی از طریق ابتکارات مالی عمومی و خصوصی را تایید کرد.

همانطور که در هفته گذشته گزارش دادیم گروهی از انجمن‌های تجاری ملی که نماینده ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی محلی بودند از قصد خود برای تاسیس یک اتحادیه برای ارائه یک نماینده جهانی برای شرکت‌ها در این صنعت را اعلام کرده‌اند.

شایان ذکر هست گروه G20 متشکل از قدرت های اقتصادی جهانی که هر چند سال یک بار در یکی از کشورهای عضو نشست سیاسی و اقتصادی حول موضوعات مهم جهان برگذار می کنند.

منبع : cointelegraph

 

کانال تلگرام crypto tech

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 − = 38